SCHUTZ – Ж Високи потпетици

10.490 ден
6.294 ден

Висина на потпетицата  – 8.5cm

Исчисти
Kоличина:
SKU: S0309402400004-black Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд SCHUTZ
Пол Женски
Боја Црна
Големина 37, 38
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа