SCHUTZ – Ж Високи потпетици

8.890 ден
6.223 ден

Превртена кожа. Висина на потпетицата  – 10cm

Kоличина:
SKU: S0209100010717-black Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд SCHUTZ
Пол Женски
Боја Црна
Големина 37, 38, 39, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа