7.990 ден 6.392 ден

Нема на залиха

SKU: PGA21303LU-MILK Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 65%Вискоза 35%Најлон