4.790 ден 3.832 ден

Нема на залиха

SKU: PGA21727MA-BLACK Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 58%Вискоза 21%Полиестер 21%Најлон