3.590 ден 2.872 ден

Нема на залиха

SKU: PGA21096TS Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 62%Полиестер 34%Вискоза 4%Еластин