6.290 ден 5.032 ден

Нема на залиха

SKU: RCA21015BO-BLACK Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 22 × 8 × 15 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиутеран