SILVIAN HEACH – Ж Долни тренерки

6.590 ден 5.272 ден

Нема на залиха

SKU: PGA21148PA-WHITE SNOW Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер