4.790 ден 3.832 ден

Нема на залиха

SKU: PGA21140JE-BLUE.MED Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 98%Памук 2%Еластин