13.990 ден
6.995 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGA2152E9V-BLACK-FANT Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина IT40, IT42, IT44, IT46
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер