8.290 ден 6.632 ден

Нема на залиха

SKU: PGA21314VE-BLACK Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 47%Вискоза 28%Полиестер 22%Најлон 3%Метал