5.590 ден
3.354 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22111CA-WHITE Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Бела
Големина IT40, IT38
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 60%Вискоза 40%Лен