SILVIAN HEACH – Ж Панталони

4.790 ден 3.832 ден

Нема на залиха

SKU: PGA21746PA-BEIGE-BLK Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 57%Вискоза 27%Полиестер 16%Најлон