SILVIAN HEACH – Ж Панталони

6.390 ден 5.112 ден

Нема на залиха

SKU: PGA21020PA-MILK Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 90%Полиестер 10%Eластин