9.290 ден 4.645 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22333GB-ZEBRA Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 88%Полиестер 12%Еластин