5.990 ден 2.995 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22012GBAA-D.BLUE MED Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин