7.990 ден 3.995 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22458BL-TIGER Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 63%Вискоза 37%Полиестер