7.290 ден
3.645 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22336TO-WHITE Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Бела
Големина IT42, IT44, IT40
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 60%Полиестер 40%Вискоза