7.290 ден 3.645 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22336TO-BLACK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 60%Полиестер 40%Вискоза