4.690 ден 2.345 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22010BL-BLACK-WHT Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 68%Памук 30%Полиестер 3%Еластин