3.990 ден
1.995 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22539FESM-RED TRUE Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црвена
Големина S, M, L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук