SILVIAN HEACH – Ж Долни тренерки

2.990 ден 1.495 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22399PALS-WHITE Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин