7.990 ден

Kоличина:
SKU: PGA22297MA-MILK Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Крем
Големина M, L, XXS, XS, S
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 33%Акрил 25%Најлон 22%Вискоза 20%Полиестер