3.990 ден
2.394 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22003JE-D.Blue Light Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Сина
Големина 26, 27, 28, 29, 30
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 72%Памук 26%Полиестер 2%Еластин