5.990 ден 2.995 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22498JEJO-D.BLACK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 97%Памук 3%Еластин