7.990 ден
3.995 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22250VENX-BLACK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT40, IT38, 42
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Полиестер 5%Еластин