7.990 ден 3.995 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22250VENX-GREEN SIMP Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Зелена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Полиестер 5%Еластин