9.290 ден

Kоличина:
SKU: PGA22077VE-J-ANIM-RED Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина XS, S, M, L, XXS
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 50%Вискоза 30%Најлон 20%Полиестер