7.990 ден
3.995 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22172VE-BLACK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT44, IT38
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук