8.690 ден 4.345 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22009VE-FUCH.P-WHT Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 60%Памук 30%Полиестер 2%Еластин