13.990 ден
6.995 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22486VE-WHITE Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Бела
Големина IT40, IT42, IT44
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 50%Вискоза 50%Лен