2.590 ден
1.295 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22027VE-WHITE Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Бела
Големина M, XS, S
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук