8.590 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGA22264VE-GREEN VERD Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Зелена
Големина IT40, IT42, IT44, IT46, IT38
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Вискоза