3.990 ден
2.394 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22348VELS-BLACK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Големина XS, S, M
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин