7.990 ден 3.995 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22369VEGD-BLACK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 75%Вискоза 25%Најлон