7.990 ден
3.995 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22369VEGD-WHITE Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Бела
Големина XS, S, M, L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 75%Вискоза 25%Најлон