2.390 ден 1.195 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22410LE-BLACK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин