SILVIAN HEACH – Ж Комбинезони

7.790 ден
3.895 ден

Kоличина:
SKU: PGP22302TU-BLACK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Комбинезони
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT44, IT38
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер