4.390 ден
2.195 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22555CA-YELLOW Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Жолта
Големина IT40, IT42, IT44
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук