4.390 ден 2.195 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22555CA-WHITE Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук