3.290 ден
1.974 ден

Relaxed fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22396TS-WHITE Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Бела
Големина XS, S, XXS
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук