2.890 ден
1.734 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22343TS-WHITE Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Бела
Големина M, XS, S
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук

Вие исто така би сакале…

10.590 ден
6.354 ден

SILVIAN HEACH – Ж Здолништа