2.590 ден 1.554 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22019TS-WHITE Категории , , Ознаки: , , , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук