4.690 ден 2.345 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22340TOGD-BLACK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 75%Вискоза 25%Најлон