3.290 ден
1.645 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22028TS-BLACK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Големина M, S
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук