3.290 ден 1.645 ден

Relaxed fit

Нема на залиха

SKU: PGP22248TS-WHITE Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук