1.990 ден
995 ден

Kоличина:
SKU: PGP22351TO-BLACK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Големина M, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин