SILVIAN HEACH – Ж Панталони

5.990 ден 2.995 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22345PAGD-BLACK Категории , , Ознаки: , , , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 75%Вискоза 25%Најлон