SILVIAN HEACH – Ж Панталони

7.990 ден
3.995 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22086PA-COL.BLOCK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Сина
Големина IT42
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 96%Полиестер 4%Еластин

Вие исто така би сакале…

9.290 ден
4.645 ден

SILVIAN HEACH – Ж Блузи