SILVIAN HEACH – Ж Здолништа

5.290 ден
2.645 ден

Kоличина:
SKU: PGP22339GOGD-CAMEL Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Кафена
Големина S, L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 65%Вискоза 35%Полиестер

Вие исто така би сакале…

4.690 ден
2.345 ден

SILVIAN HEACH – Ж Џемпери