SILVIAN HEACH – Ж Здолништа

5.990 ден
2.995 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PGP22224GOHB-BLACK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT40, IT42, IT38, 44
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 58%Вискоза 26%Тен 16%Најлон

Вие исто така би сакале…

5.290 ден
2.645 ден

SILVIAN HEACH – Ж Кошули